Pause music
The most refreshingly civilized places to meet
monkey

MÁNESOVA - BAR AND BOOKS

Manesova  Bar and Books byla založena v roce 2008. Je komfortním protějškem formálnější  Týnské Bar and Books. Nachází se na Královských Vinohradech, které jsou známé jako jedna z nejžádanějších luxusních rezidenčních čvtrtí v Praze.

Interér je v souladu se stylem Bar and Books doplněn o umělecká díla dovezená z New Yorku.

Mánesova Bar and Books se skládá ze dvou místností. Hlavní bar  spolu s malým champagne barem, koženými křesly a knihovnou se lehce stává Vaším prodlouženým obývacím pokojem.

Druhá místnost, soukromý salonek  s krbem, je vhodným místem pro oslavu narozenin, uspořádání malých firemních setkání či pořádání speciálních ochutnávek. Mánesova Bar and Books nabízí široké portfolio rumů, whisky, signature koktejlů, champagne a kvalitních rozlévaných vín. Smysl pro detail je a profesionální přístup je pod pečlivým dohledem odborníků.

Děkujeme za návštevu našich webových stránek. Přivítáme Vaše náměty a připomínky, radi Vás budeme informovat o všech našich ochutnávkách a dalších specialních akcích.

 

Established in 2008 as the second Bar and Books operation in Prague, Manesova is a  comfortable counterpart to the more formal Prague 1 Tynska Bar and Books. This bar is located in Vinohrady which is well known as one of the most desirable and upscale residential neighbourhoods in Prague.  more...

The decor is in keeping with the signature Bar and Books style complete with the whimsical monkey lamps and artwork all imported from New York.

Manesova Bar and Books offers a private salon, perfect for small bussines meeting, birthday celebration as a nice break from the main bar, it can also host private events, as well as product launches and tasting, for up to 60 guests. The salon is equipped with a large screen.

Attention to detail, professional service and all the menu offerings are carefully overseen by Ms. Martina Pestova, our managing partner for both Prague operations.

Thank you for visiting our web, please send us your comments and join our email list and we shall keep you updated on all our special events, tastings etc.

Cheers! The management.

OBCHODNI PODMÍNKY PRO NÁKUP VSTUPENEK ONLINE

Platba realizovaná prostřednictvím internetu má automaticky přidělený svůj variabilní symbol, který je zákazníkovi zaslán na jeho emailovou adresu. Zákazníku může být na základě jeho písemné žádosti zaslána vstupenka poštou či si jí může vyzvednout přímo na místě. Bar and Books, Mánesova 64, Praha2 po předložení zaslaného variabilního symbolu.

 

V připadě zrušení vystoupení se Bar and Books zavazuje poskytnout náhradní termín či vrácení celé částky vstupeného.

V připadě, kdy dojde ke vzniku nestardatní situace v době kratší než 10 pracovních dní před termínem konání vystoupení/akce a nemůžeme zákazníkovi garantovat nárok na konkrétní rezervovanou vstupenku /vstupenky/, voucer. Nastalou situace řeší Bar and Books formou podání řešení situace ústní či písemnou formou a to nabídnutím jiného termínu či vrácení celé částky vstupného

 

 

bar and books ico
BAR AND BOOKS
Mánesova 64, Prague 2
Czech Republic
Tel.: +420 222 724 581
Open daily
5.00 pm - 3.00 a.m

WIFI Free
Visit our French Bistro in New York, Le Bateau Irve