TÝNSKÁ
NEW YORK: Hudson - Bombay Bistros PRAGUE: Týnská - Mánesova WARSAW: Podwale
The Most Refreshingly Civilized Places To MeetTM

Bar Praha

Síť podniků Bar and Books má v Praze hned dva bary: v centru v Týnské ulici poblíž Staroměstského náměstí a v Mánesově na Vinohradech. Původně ale byl tento koncept barů založen v New Yorku již v roce 1990. Odtud také pramení inspirace klasickým koloniálním stylem v kombinaci s vysokou úrovní servisu, jaká v barech v Praze nemá obdoby.

Oba podniky si za dobu své existence vybudovaly na místní barové scéně silnou pozici a zařadily se mezi nejlepší bary v Praze. Týnská Bar and Books a Mánesova Bar and Books patří k oblíbeným zastávkám noční Prahou nejen mezi turisty, ale také místními či zde žijícími expaty, kteří ocení kvalitu – od politiků, přes právníky a byznysmeny až po filmové hvězdy.

Bary nabízí vše od whisky a doutníků, přes klasické i signature koktejly, vynikající champagne a vína, až po lehké občerstvení. Bar and Books podniky jsou ideálním místem pro konámí celé řady akcí, ať již soukromých a firemních, nebo pro různé ochutnávky a whisky semináře vedené ambasadory ze Skotska a podobně.